Jesteś tutaj: Strona główna / Formy aktywizacji / Aktualne formy oraz aktualności

Wolontariat europejski (EVS) w Portugalii

Szanowni państwo

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego jest akredytowaną organizacją w ramach Programu Erasmus+ i prowadzi aktualnie rekrutację osób chętnych do wyjazdu na wolontariat europejski (EVS). Oferujemy możliwość wyjazdu do Portugalii do organizacji Vertigem,
położonej w malowniczej miejscowości Portela Vale de Espinho.

Czas trwania projektu: 6 miesięcy (od maja do listopada lub od czerwca do grudnia 2016). Dokładny termin wyjazdu do ustalenia z uczestnikiem projektu.

Zadania uczestnika projektu (wolontariusza):

  • praca w parku naturalnym Serra de Aire e Candeeiros
  • oprowadzaniem wycieczek szkolnych
  • działania związane z edukacją ekologiczną
  • prowadzeniem badań dotyczących żyjących na jego terenie gatunków zwierząt i roślin

Wymagania:

  • chęć do pracy w środowisku naturalnym
  • zainteresowanie przyrodą
  • wiek 17-30 lat
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (znajomość portugalskiego nie jest wymagana)

Uczestnikowi projektu zapewniamy:

  • pełen zakres ubezpieczenia
  • umowę z uczestnikiem projektu
  • pokrycie kosztów transportu w obie strony
  •  szkolenie przedwyjazdowe
  • wsparcie podczas trwania projektu naszych wolontariuszy przebywających na miejscu
  • zakwaterowanie i pełne wyżywienie
  • lekcje języka portugalskiego
  • pokrycie kosztów transportu lokalnego na miejscu
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i referencje po zakończeniu projektu
  •  kieszonkowe na bieżące wydatki

Więcej informacji o samym projekcie: http://www.frsp.eu/evs-w-portugalii-vertigem/

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny w języku angielskim należy przesyłać na adres
e-mail: natalia.podbielska@frsp.eu w terminie do 27 kwietnia 2016 r.

Treść utworzona przez: Krzysztof Cybura, dn. 2016-04-21, zaktualizowana przez: Krzysztof Cybura, dn. 2016-04-21

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie