Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Formy aktywizacji / Aktualne formy oraz aktualności

II tura rekrutacji do projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI - KOMPLEKSOWY PROGRAM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYC

STOWARZYSZENIE WIOSNA POMAGA NIEPEŁNOSPRAWNYM WYJŚĆ Z DOMÓW

Do końca lipca trwa II tura rekrutacji do projektu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI - KOMPLEKSOWY PROGRAM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 30+ W MAŁOPOLSCE. Na uczestników programu czekają płatne staże, specjalistyczne szkolenia i warsztaty, indywidualne konsultacje oraz znacznie więcej!

AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+ to nowy projekt rynku pracy, którego organizatorem i pomysłodawcą jest Stowarzyszenie WIOSNA, znane ze SZLACHETNEJ PACZKI oraz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Projekt powstał z myślą o osobach niepełnosprawnych z Małopolski, którym zależy na rozwoju swojej kariery i zdobywaniu doświadczenia zawodowego. Obecnie trwa II tura rekrutacji, która zakończy się 31 lipca 2017 roku, natomiast ostatni etap naboru przewidziany jest na koniec października.

 

30+? TAK.

Stowarzyszenie WIOSNA czeka na zgłoszenia od osób niepełnosprawnych powyżej 30. roku życia, pozostających bez pracy i mieszkających na terenie Małopolski. O wsparcie mogą ubiegać się osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 

ROZWÓJ? TAK.

Kompleksowy program wsparcia, oferowany w projekcie, ma pomóc pozostającym bez pracy w uzyskaniu nowego doświadczenia zawodowego, podniesieniu kwalifikacji, zdobyciu wiedzy i umiejętności, a w dalszej perspektywie również w znalezieniu pracy. Na uczestników projektu czeka szeroki wachlarz form wsparcia, m.in. indywidualne wsparcie ekspertów, warsztaty rozwojowe i specjalistyczne czy pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

 

PRACA? TAK!

WIOSNA wychodzi naprzeciw indywidualnym sytuacjom i możliwościom uczestników, dlatego uczestnicy wspólnie z organizatorami będą mogli szukać miejsc stażowych pod kątem własnych preferencji, zainteresowań i możliwości. W ramach projektu płatny staż odbędzie 60 osób, które wcześniej zostaną do niego odpowiednio przygotowani dzięki udziałowi w doradztwie, szkoleniach i konsultacjach.

 

3 RAZY NA TAK!

Zgłoszenia do programu AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+ przyjmowane są drogą mailową, pocztą tradycyjną lub stacjonarnie, w biurze Stowarzyszenia WIOSNA (ul. Berka Joselewicza 21, 31-031 Kraków). Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na: stronie projektu lub w biurze WIOSNY.

 

AKTYWNI, POTRZEBNI, KOMPETENTNI 30+

http://rynekpracy.wiosna.org.pl/aktywni/

Tel. 785 988 400, 783 430 075

E-mail: aktywni30plus@wiosna.org.pl

Treść utworzona przez: Krzysztof Cybura, dn. 2017-07-25, zaktualizowana przez: Krzysztof Cybura, dn. 2017-07-25

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie

Bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami pracy
oraz propozycjami aktywizacji:
zapisz się!

Rejestracja on-line

Nowa usługa umozliwiająca rejestrację
przez Internet!

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Polityka prywatności | Redakcja strony