Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Urząd

Urząd


 

budynek APowiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

ul. Drogowców 2
32-400 Myślenice

tel: 12 372-96-00, 12 372-96-04

fax: 12 272-35-01

pup.myslenice@praca.myslenice.pl

NIP 681-16-92-029     REGON 357118162

 


Kierownictwo Urzędu:


p.o. DYREKTORA PUP: Izabela Młynarczyk

 

Z-ca dyrektora ds. aktywizacji zawodowej i koordynacji świadczeń: Renata Przała

Główny Księgowy: Agata Szlósarczyk

Kierownik Referatu Koordynacji Świadczeń: Beata Krzywoń-Gortych

Kierownik Wydziału Administracyjno-Logistycznego: Dorota Drożdż

 


Godziny urzędowania:

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek

730 - 1530

Rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy

poniedziałek - piątek

800 - 1400

 

 


 

Dane kontaktowe

Co, gdzie i jak może załatwić osoba bezrobotna lub poszukująca pracy?

Co, gdzie i jak może załatwić pracodawca?

 


 

Dane kontaktowe.

Centrala: 12 372 96 00 (3 ostatnie cyfry numer wew)

 

Imię i nazwisko pracownika

stanowisko

telefon nr wew.

e-mail

nr pokoju

Wydział Logistyczno-Administracyjny (WLA)

Dorota Drożdż

Kierownik

604

d.drozdz@praca.myslenice.pl

16

Elżbieta Łapa

Inspektor

603

e.lapa@praca.myslenice.pl

17

Krzysztof Cybura

 Informatyk

617

k.cybura@praca.myslenice.pl

21

 Referat Koordynacji Świadczeń (RKS)

Elżbieta Podmokła

Specjalista ds. rejestracji

634

e.podmokla@praca.myslenice.pl

8

Renata Ulman

Specjalista ds. rejestracji

634

r.ulman@praca.myslenice.pl

8

Edyta Stokłosa-Senk

Inspektor

631

e.senk@praca.myslenice.pl

7

Ewa Mirochna

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

631

e.mirochna@praca.myslenice.pl

7

Marcin Polak

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

631

m.polak@praca.myslenice.pl

7

Anna Mielecka

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

633

a.mielecka@praca.myslenice.pl

6

Teresa Kocajda

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

634

t.kocajda@praca.myslenice.pl

8

WYDZIAŁ FINASOWO – KSIĘGOWY (WFK)

Agata Szlósarczyk

główny księgowy

601

a.szlosarczyk@praca.myslenice.pl

14

Dorota Malina

z-ca głównego księgowego

601

d.malina@praca.myslenice.pl

14

Paulina Róg

księgowa

601

p.rog@praca.myslenice.pl

14

CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODWEJ (CAZ)

Referat Pośrednictwa i Programów Rynku Pracy (RPP)

Edyta Nowicka-Opryszek

pośrednik pracy

624

e.opryszek@praca.myslenice.pl

3

Joanna Heliasz

pośrednik pracy

627

j.heliasz@praca.myslenice.pl

3

Krystyna Sałach

pośrednik pracy

626

k.salach@praca.myslenice.pl

3

Renata Koziołek

doradca zawodowy - stażysta

623

r.koziolek@praca.myslenice.pl

3

Rafał Pochopień

 pośrednik pracy

622

r.pochopien@praca.myslenice.pl

3

Urszula Cienkosz

pośrednik pracy

625

u.cienkosz@praca.myslenice.pl

3

Joanna Mielecka

pośrednik pracy - stażysta

628

j.mielecka@praca.myslenice.pl

3

Referat Poradnictwa i Rozwoju Zawodowego (RPPR)

Mariusz Michna

doradca zawodowy

615

m.michna@praca.myslenice.pl

22

 Anna Michalik

doradca zawodowy

616

a.mlynarczyk@praca.myslenice.pl

20

 

doradca zawodowy

616

 

20

Anna Profic

specjalista ds.rozwoju zawodowego

620

a.profic@praca.myslenice.pl

2

Anna Ochender-Strzelec

specjalista ds. rozwoju zawodowego

621

a.strzelec@praca.myslenice.pl

2

Barbara Tomal

pośrednik pracy

620

b.tomal@praca.myslenice.pl

2

Filia Urzędu Pracy w Dobczycach (FUD)

Joanna Kalemba

doradca zawodowy

641

j.kalemba@praca.myslenice.pl

2

Halina Budzowska

starszy inspektor- rejestracja osób bezrobotnych

642

h.budzowska@praca.myslenice.pl

2

Iwona Urbaniak

lider klubu pracy 

641

i.urbaniak@praca.myslenice.pl

2

Aneta Żurek

pośrednik pracy

642

a.zurek@praca.myslenice.pl

2

Angelika Żądło

 pośrednik pracy

642

a.zadlo@praca.myslenice.pl

2

Nina Kobiałka

pośrednik pracy

642

n.kobialka@praca.myslenice.pl

4

 


 

Co, gdzie i jak może załatwić osoba bezrobotna lub poszukująca pracy?

 

Zakres zadań

Dane kontaktowe

Pracownicy merytoryczni

Kierownik merytoryczny

rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy,

 

wydawanie zaświadczeń

przyjmowanie wniosków w sprawie zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego członków rodziny osoby bezrobotnej zarejestrowanej w PUP

12 3729634

 

12 3729633

 

12 3729631

Halina Budzowska
Elżbieta Podmokła
Renata Ulman


Anna Mielecka
Teresa Kocajda


Edyta Stokłosa-Senk    
Marcin Polak

Beata Krzywoń- Gortych

dotacje dla osób bezrobotnych na podjęcie działalności gospodarczej

12 3729612

Danuta Jaśkowiec

Katarzyna Urbańczyk

Madalena Warmuz

szkolenia, egzaminy, licencje, pożyczki szkoleniowe;

 

studia podyplomowe,

 

12 3729620

12 3729621

Anna Profic
Anna Ochender-Strzelec
Barbara Tomal

Renata Przała

pośrednictwo pracy (w tym pośrednictwo pracy EURES)

12 3729622
12 3729624
12 3729625

Edyta Nowicka-Opryszek
Joanna Heliasz
Krystyna Sałach
Teresa Żak
Rafał Pochopień
Urszula Cienkosz

Renata Przała

poradnictwo zawodowe i klub pracy

12 3729615
12 6729616

Anna Michalik
Agnieszka Tomal
Mariusz Michna
Renata Przała

dodatki aktywizacyjne

stypendia z tytułu podjęcia dalszej nauki

wypłata świadczeń osobom bezrobotnym

12 3729631

Ewa Mirochna
Marcin Polak
Beata Krzywoń-Gortych

przyjmowanie korespondencji, wniosków, podań i odwołań

12 3729603

Klaudia Burtan Dorota Drożdż

 


 

Co, gdzie i jak może załatwić pracodawca?

 

Zakres zadań

Dane kontaktowe

Pracownicy merytoryczni

Kierownik merytoryczny

wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy

12 3729612
 

Danuta Jaśkowiec

Katarzyna Urbańczyk

Magdalena Warmuz

prace interwencyjne, roboty publiczne, prace społecznie użyteczne

12 3729614 Anna Stasiak Magdalena Warmuz

oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy obywatelowi Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji i Ukrainy

12 2710144

12 3729624

Aneta Żurek

Joanna Heliasz
Renata Przała

zgłaszanie wolnych miejsc pracy

12 3729624

12 2710144

Joanna Heliasz

Aneta Żurek
Renata Przała

staże

12 3729609

12 3729610

Janina Śliwa

Elżbieta Gatlik

Magdalena Warmuz

przygotowanie zawodowe osób bezrobotnych

12 3729609
12 3729610

Janina Śliwa

Elżbieta Gatlik

Magdalena Warmuz

finansowe rozliczanie refundacji

12 3729614

Anna Stasiak Magdalena Warmuz

przyjmowanie korespondencji, wniosków, podań i odwołań

12 3729603

Klaudia Burtan Dorota Drożdż

 


Treść utworzona przez: CMS, dn. 2013-10-01, zaktualizowana przez: Mariusz Drzyzga, dn. 2014-07-29

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie

Bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami pracy
oraz propozycjami aktywizacji:
zapisz się!

Rejestracja on-line

Nowa usługa umozliwiająca rejestrację
przez Internet!

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Polityka prywatności | Redakcja strony