Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej). Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Urząd

Urząd


 

budynek APowiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

ul. Drogowców 2
32-400 Myślenice

tel: 12 372-96-00, 12 372-96-04

fax: 12 272-35-01

pup.myslenice@praca.myslenice.pl

NIP 681-16-92-029     REGON 357118162

 


Kierownictwo Urzędu:


p.o. DYREKTORA PUP: Izabela Młynarczyk

 

Z-ca dyrektora ds. aktywizacji zawodowej i koordynacji świadczeń: Renata Przała

Główny Księgowy: Agata Szlósarczyk

Kierownik Referatu Koordynacji Świadczeń: Beata Krzywoń-Gortych

Kierownik Wydziału Administracyjno-Logistycznego: Dorota Drożdż

 


Godziny urzędowania:

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek

730 - 1530  (przyjmowanie stron 8:00 - 14:00)

Rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy

poniedziałek - piątek

800 - 1400

Uwaga!

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach informuje, że  będzie rozpatrywał korespondencję otrzymaną drogą elektroniczną spełniającą  wymogi określone  w art. 63 §2 ustawy

z dnia 14 czerwca 1960 r. ¬ Kodeks postępowania administracyjnego.
Zgodnie z ww. przepisem, treść kierowanej korespondencji powinna zawierać co najmniej wskazanie:

1. osoby, od której pochodzi  (jej imienia i nazwiska),

2. adresu (kodu pocztowego, miejscowości, ulicy, nr domu i mieszkania) tej osoby,

3. przedmiotu sprawy, której dotyczy.

W przypadku nie uzupełnienia wyżej wymienionych danych, sprawa nie będzie rozpatrzona.

 


 

Dane kontaktowe

Co, gdzie i jak może załatwić osoba bezrobotna lub poszukująca pracy?

Co, gdzie i jak może załatwić pracodawca?

 


 

Dane kontaktowe.

Centrala: 12 372 96 00 (3 ostatnie cyfry numer wew)

 

Imię i nazwisko pracownika

stanowisko

telefon nr wew.

e-mail

nr pokoju

Wydział Administracji i Logistyki (WLA)

Dorota Drożdż

Kierownik Wydziału Administracyjno-Logistycznego

604

d.drozdz@praca.myslenice.pl

16

Monika Kasprzyk

Inspektor

603

m.kasprzyk@praca.myslenice.pl

17

Krzysztof Cybura

 Informatyk

629

k.cybura@praca.myslenice.pl

4

Mariusz Drzyzga

Archiwista

600

m.drzyzga@praca.myslenice.pl

4

Ewelina Pęcek

Pomoc administracyjna

604

pup.sekretariat@praca.myslenice.pl

16

 Referat Koordynacji Świadczeń (RKS)

Beata Krzywoń-Gortych

Kierownik  Referatu Koordynacji Świadczeń 633
b.gortych@praca.myslenice.pl

6

 

Anna Mielecka

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

633

a.mielecka@praca.myslenice.pl

6

Edyta Stokłosa-Senk

Inspektor

631

e.senk@praca.myslenice.pl

7

Ewa Mirochna

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

631

e.mirochna@praca.myslenice.pl

7

Marcin Polak

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

631

m.polak@praca.myslenice.pl

7

Renata Ulman

Specjalista ds. rejestracji

634

r.ulman@praca.myslenice.pl

8

Justyna Raźniak

Specjalista ds. rejestracji

634

j.razniak@praca.myslenice.pl

8

Teresa Kocajda

Specjalista ds. ewidencji i świadczeń

634

t.kocajda@praca.myslenice.pl

8

WYDZIAŁ Finansowo – Księgowy (WFK)

Agata Szlósarczyk

Główny księgowy

601

a.szlosarczyk@praca.myslenice.pl

14

Dorota Malina

Z-ca głównego księgowego

601

d.malina@praca.myslenice.pl

14

Faustyna Chwała

Specjalista ds. finansowych i rozliczeń

601

f.chwala@praca.myslenice.pl

14

Paulina Gubała

Specjalista ds. finansowych i rozliczeń

601

p.gubala@praca.myslenice.pl

14

WYDZIAŁ Programów i  Instrumentów Rynku Pracy (WPI)

Janina Śliwa

Pośrednik pracy

609

j.sliwa@praca.myslenice.pl

18

Danuta Jaśkowiec

Pośrednik pracy

612

d.jaskowiec@praca.myslenice.pl

19

Justyna Zięba

Pośrednik pracy

611

j.zieba@praca.myslenice.pl

19

Anna Stasiak

Pośrednik pracy

614

a.stasiak@praca.myslenice.pl

23

Elżbieta Gatlik

Pośrednik pracy

606

e.gatlik@praca.myslenice.pl

23

Magdalena Kawalec

Pośrednik pracy

613

m.kawalec@praca.myslenice.pl

24

Marzena Ścibor

Pośrednik pracy - stażysta

603

m.scibor@praca.myslenice.pl

17

CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODWEJ (CAZ)

Referat Pośrednictwa i Programów Rynku Pracy (RPP)

Edyta Nowicka-Opryszek

Pośrednik pracy

624

e.opryszek@praca.myslenice.pl

3

Agnieszka Hajduk

Pośrednik Pracy

628

a.hajduk@praca.myslenice.pl

3

Krystyna Sałach

Pośrednik pracy

626

k.salach@praca.myslenice.pl

3

Angelika Żądło-Dąbrowska

Pośrednik pracy

623

a.dabrowska@praca.myslenice.pl

3

Rafał Pochopień

 Pośrednik pracy

622

r.pochopien@praca.myslenice.pl

3

Urszula Cienkosz

Pośrednik pracy

625

u.cienkosz@praca.myslenice.pl

3

Joanna Kęsek

Pośrednik pracy
617 j.kesek@praca.myslenice.pl 21

Agnieszka Tomal

Doradca zawodowy

617

a.tomal@praca.myslenice.pl

21

Referat Poradnictwa i Rozwoju Zawodowego (RPPR)

Mariusz Michna

Doradca zawodowy

616

m.michna@praca.myslenice.pl

19

 Anna Michalik

Doradca zawodowy

606

a.michalik@praca.myslenice.pl

20

 

       

Anna Ochender-Strzelec

Specjalista ds. rozwoju zawodowego

621

a.strzelec@praca.myslenice.pl

2

Barbara Tomal

Pośrednik pracy

620

b.tomal@praca.myslenice.pl

2

Filia Urzędu Pracy w Dobczycach (FUD)

Joanna Kalemba

Doradca zawodowy

641

j.kalemba@praca.myslenice.pl

2

Iwona Urbaniak

Doradca zawodowy

641

i.urbaniak@praca.myslenice.pl

2

Aneta Żurek

Pośrednik pracy

12 2710630

a.zurek@praca.myslenice.pl

2

Nina Kobiałka

 Pośrednik pracy - stażysta

12 2710631

n.kobialka@praca.myslenice.pl

2

 


 

Co, gdzie i jak może załatwić osoba bezrobotna lub poszukująca pracy?

 

Zakres zadań

Dane kontaktowe

Pracownicy merytoryczni

Kierownik merytoryczny

rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy,

 

wydawanie zaświadczeń

przyjmowanie wniosków w sprawie zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego członków rodziny osoby bezrobotnej zarejestrowanej w PUP

12 3729634

 

12 3729633

 

12 3729631

Nina Kobiałka
Justyna Raźniak
Renata Ulman


Anna Mielecka
Teresa Kocajda


Edyta Stokłosa-Senk    
Marcin Polak

Beata Krzywoń- Gortych

dotacje dla osób bezrobotnych na podjęcie działalności gospodarczej

12 3729612

Danuta Jaśkowiec

Justyna Zięba

Madalena Kawalec

szkolenia, egzaminy, licencje, pożyczki szkoleniowe;

 

studia podyplomowe,

 

12 3729620

12 3729621

Beata Radoń
Anna Ochender-Strzelec
Barbara Tomal

Renata Przała

pośrednictwo pracy (w tym pośrednictwo pracy EURES)

 

12 3729624

12 3729626

12 3729623

12 3729622

12 3729625

12 3729627

 

Edyta Nowicka-Opryszek (Eures)
Krystyna Sałach

Angelika Żądło-Dąbrowska

 

Rafał Pochopień

Urszula Cienkosz

Agnieszka Hajduk

 

Renata Przała

poradnictwo zawodowe i klub pracy

12 6729616

Mariusz Michna Renata Przała

dodatki aktywizacyjne

stypendia z tytułu podjęcia dalszej nauki

wypłata świadczeń osobom bezrobotnym

12 3729631

Ewa Mirochna
Marcin Polak
Beata Krzywoń-Gortych

przyjmowanie korespondencji, wniosków, podań i odwołań

12 3729604

Ewelina Pęcek Dorota Drożdż

 


 

Co, gdzie i jak może załatwić pracodawca?

 

Zakres zadań

Dane kontaktowe

Pracownicy merytoryczni

Kierownik merytoryczny

wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy

12 3729612
 

Danuta Jaśkowiec

Justyna Zięba

Madalena Kawalec

prace interwencyjne, roboty publiczne, prace społecznie użyteczne

12 3729614

Anna Stasiak

Elżbieta Gatlik

Madalena Kawalec

oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy obywatelowi Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji i Ukrainy


12 3729617


Joanna Kęsek

Agnieszka Tomal

Renata Przała

zgłaszanie wolnych miejsc pracy

12 3729617

12 2710630

Agnieszka Tomal

Aneta Żurek
Renata Przała

staże

12 3729609

12 3729610

Janina Śliwa

 

Madalena Kawalec

przygotowanie zawodowe osób bezrobotnych

12 3729609
12 3729610

Janina Śliwa

 

Madalena Kawalec

finansowe rozliczanie refundacji

12 3729614

Anna Stasiak Madalena Kawalec

przyjmowanie korespondencji, wniosków, podań i odwołań

12 3729604

Ewelina Pęcek Dorota Drożdż

 


Treść utworzona przez: CMS, dn. 2013-10-01, zaktualizowana przez: Krzysztof Cybura, dn. 2018-02-16

Strona główna

Statystyki

Informacje na temat rynku pracy

Oceń pracę urzędu

Wyraź swoje zdanie o naszym urzędzie

Oceń stronę www

Wyraź swoje zdanie o naszej stronie

Bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z ofertami pracy
oraz propozycjami aktywizacji:
zapisz się!

Rejestracja on-line

Nowa usługa umozliwiająca rejestrację
przez Internet!

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Polityka prywatności | Redakcja strony